Sākumlapa > Dažādi > Tipiska cilvēku uzvedība.

Tipiska cilvēku uzvedība.

Ikvienam mums ik pa laikam ir situācijas, kad tipiska cilvēka uzvedība izpaužas visdažādākajos nesaprotamos veidos. Par piemēru varu nosaukt dažus nesenus notikumus no savas pieredzes –

Ir cilvēki, kuri jūtas vareni, atļaujas pārkāpt jebkādas uzvedības un pieklājības normas publiskās un privātās vietās. Tiem aizrādot – tie jūtas apvainoti un pazemoti un gatavi ienīst aizrādītāju līdz pat viņu dzīves beigām.

Ir cilvēki, kuri jūtas lieliski un visu varoši, līdz brīdim, kamēr viņus pieķer melojam. Tiem norādot uz meliem – tie jūtas apvainoti un pazemoti un gatavi ienīst aizrādītāju līdz pat viņu dzīves beigām.

Ir cilvēki, kuri atļaujas pārkāpt uzņemtās saistības, taču tie jūtas apvainoti un pazemoti, tiklīdz kāds pret viņiem atļaujas pārkāpt uzņemtās saistības kaut par mazāko nieku.

Ir cilvēki, kuri jūtas vareni uz ielām un lielceļiem. Tiklīdz Tu viņam neiedod ceļu, kā rezultātā viņš nav varējis izrādīties – tie jūtas apvainoti un pazemoti un gatavi ienīst „pāri darītāju” līdz pat viņu dzīves beigām.

Ir cilvēki, kuri atļaujas novietot automašīnas invalīdu stāvvietās. Tiklīdz Tu viņam norādi, ka te drīkst stāvēt tikai autovadītāji, invalīdi, tie jūtas apvainoti un pazemoti un gatavi ienīst aizrādītāju līdz pat viņu dzīves beigām.

Un visbeidzot – tiklīdz paši, šiem aizvainotajiem radam kādu no augstāk aprakstītajām situācijām, tad tie atkal jūtas apvainoti un pazemoti un gatavi ienīst aizrādītāju līdz pat viņu dzīves beigām.

Secinājums ir tāds – ka nemākam atzīt savas kļūdas, to iemeslus, kur nu vēl meklēt risinājumus.

KategorijasDažādi
  1. vilks
    26/11/2010 23:33

    Labvakar! Citēju: “jūtas apvainoti un pazemoti un gatavi ienīst aizrādītāju līdz pat viņu dzīves beigām”
    …un es nevaru saprast, kāpēc es visu laiku par šo cepos. Pagāja daudzi gadi un man vienas grāmatas autors lika saprast šo: “Tu cepies tāpēc, ka pats sevī ienīsti šīs īpašības un Tev pietrūkst drosmes lai cīnītos ar savu grēku, bet tā vietā Tu cīnies ar citu grēkiem”
    Paldies!

  1. No trackbacks yet.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: