Mājas > Nekategorizēts > Aicinājums piedalīties diskusijā

Aicinājums piedalīties diskusijā

Šī gada 26. martā Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē notiks diskusija „Bērniem drošas vides veidošana Jēkabpils pilsētā”, sākums pulksten 14.

Biedrības „Vecāki Jēkabpilij” organizētajās apgaitās novērots, ka mazajos veikalos Jēkabpils pilsētā nepilngadīgajiem tomēr ir iespējams iegādāties alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājums. Par to sarunās stāstījuši arī paši jaunieši, tāpat šo faktu apstiprina Jēkabpils pilsētas pašvaldības kārtībnieku un Valsts policijas informācija.

Saskaņā ar Civillikuma 173.pantu, vecāku pienākums ir rūpēties par saviem bērniem. Bērnu tiesību aizsardzības likums reglamentē, kā vecākiem šīs rūpes ir jāizsaka, piemēram, šī likuma 48. pants: „Bērna aizsardzība no smēķēšanas un alkoholisko dzērienu ietekmes”, kurā teikts, ka bērns nedrīkst smēķēt un lietot alkoholiskos dzērienus, viņš no šo kaitīgo vielu ietekmes ir aizsargājams. Tāpat šī paša panta 3. daļa reglamentē, ka „saskaņā ar Alkoholisko dzērienu aprites likumu un likumu “Par tabakas izstrādājumu realizācijas, reklāmas un lietošanas ierobežošanu” bērnam nedrīkst pārdot alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus”.

VodkaVodkaAicinām Jūs izteikt savu viedokli par tēmu: alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu pieejamība nepilngadīgajiem Jēkabpils pilsētas iedzīvotājiem, 26. martā piedaloties diskusijā „Bērniem drošas vides veidošana Jēkabpils pilsētā”.

Savu dalību lūdzam apstiprināt telefoniski: 26 668 669 (Viktors) vai elektroniski: vecaki.jekabpilij@inbox.lv

Patiesā cieņā un cerot uz sadarbību,
Biedrība”Vecāki Jēkabpilij”

KategorijasNekategorizēts
  1. Vēl nav komentāru.
  1. No trackbacks yet.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: